Megoldatlan

Parkoló a patika előtt

Parkoló a Madárdomb patika előtt... Közvetlen szomszédságban a Hét Tócsákkal...
Ez a patika többet érdemelne, mert valóban jobban teljesít!!!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Hozzászólások

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Talán ez egy jobb beállítás... persze ez a gödrök mennyiségén mit sem változtat...
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    közterület kosajátitása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Rokolya utca (XIII. kerület)
  • Megoldatlan
    4
    Megoldatlan
    4

    Füvön parkolás Szivattyú utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére