Megoldott

Lesett fedlap

Leesett a fedlap a nemrég cserélt lámpaoszlopról. Ott van mellette, gyorsan vissza kéne szerelni. Sajnos nem volt nálam szerszám.
Kérem szépen a képet befordítani.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Tétényi út 71b

Hozzászólások

  • Kovács Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kádár Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Hihetelen, már kész is. Hurrá!
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Kádár Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Áramütés veszélye

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bocskai út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    nem működő közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Gyergyótölgyes utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére