Megoldott

Utasváró teteje sötét

Már visszavágták a faágakat, de amíg ez nem történt meg, addig a ráhullott falevelek teljesen beborították a váró tetejét és egy sötét bevonatot alkottak rajta. Megpróbálnák letakarítani róla?

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Mádi u. 89

Hozzászólások

  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/37748/egy-kis-graffiti-nemi-alma

    Remélem, így jó.

    Örülök, hogy az ilyet is megoldják.
    Mostanában, sajnos, nem jelezgetnek olyan lelkesen vissza, mint korább...
  • Sutus Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Tiszta a teteje.
    Cila! A linkkel valami nem stimmel.
  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "JCDecaux"-ra.

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére