Megoldott

A faveremrácsokat a fák gyökerei felnyomták - BOTLÁSVESZÉLY!

A XI. Bartók Béla út 76-80 számok között a fák gyökereinél elhelyezett fém rácsok botlásveszélyesek!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 76

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00038380 számú bejelenté
    ...
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2018.12.08 Nem érkezett meg a FŐKERT válasza. Kérném szépen a bejelentés ismételt elküldését. Köszönöm. -------------------------------- A XI. Bartók Béla út 76-80 számok között a fák gyökereinél elhelyezett fém rácsok botlásveszélyesek!"-ról "A XI. Bartók Béla út 76-80 számok között a fák gyökereinél elhelyezett fém rácsok botlásveszélyesek!"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A FŐKERT tájékoztatása alapján a probléma megoldása folyamatban van.
  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett meg a FŐKERT válasza. Kérném szépen a bejelentés ismételt elküldését. Köszönöm.
  • Dobos Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Járókelő Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett meg a FŐKERT válasza. Kérném szépen a bejelentés ismételt elküldését. Köszönöm.
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés leírását "A XI. Bartók Béla út 76-80 számok között a fák gyökereinél elhelyezett fém rácsok botlásveszélyesek!"-ról "Frissítés 2018.12.08 Nem érkezett meg a FŐKERT válasza. Kérném szépen a bejelentés ismételt elküldését. Köszönöm. -------------------------------- A XI. Bartók Béla út 76-80 számok között a fák gyökereinél elhelyezett fém rácsok botlásveszélyesek!"-ra.

  • Járókelő Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett meg a FŐKERT válasza. Kérném szépen a bejelentés ismételt elküldését. Köszönöm.
  • Kovács Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Kovács Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Oriza Triznyák bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Szettört, elkopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Keleti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bándi Ágnes
    Kerepesi út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére