Megoldott

Sötétség - Csepel, Táncsics M. utca

Tisztelt Cím!

Helyszín: Csepel, Táncsics Mihály utca
Probléma leírása: 5 lámpaoszlopon nem világítanak a lámpák.
Megoldási javaslat: Kérem, javítsák a jelzett hibát!
Google Utcakép: https://www.google.hu/maps/@47.4240725,19.0720341,3a,49.4y,170.45h,91.82t/data=!3m4!1e1!3m2!1s67QkJwfslY0LJL1HDOMS-Q!2e0

A bejelentésben szereplő problémák megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Budapest, 2014. December 05.

Köszönettel: Bardócz Csaba

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítva! Köszönjük!
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon Zoltán
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Völgy utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Cirmos sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Cirmos sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére