Megoldott

Megszűnt közvilágítás - Károli Gáspár utca

Tisztelt Cím!

Helyszín: Csepel, Károli Gáspár utca
Probléma leírása: A közvilágítás nem működik, minden lápa sötét.
Megoldási javaslat: Kérem, javítsák a hibát!
Google Utcakép: https://www.google.hu/maps/place/Budapest,+T%C3%A1ncsics+Mih%C3%A1ly+u./@47.4303625,19.0708297,3a,75y,136.45h,93.79t/data=!3m4!1e1!3m2!1scJa1v9dAR9bn_uY7dW3Ckg!2e0!4m2!3m1!1s0x4741e7f120373969:0xeeac4c627a4f8c15

A bejelentésben szereplő problémák megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Budapest, 2014. December 05.

Köszönettel: Bardócz Csaba

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Az üggyel kapcsolatos fejlemények szövege:
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Bardócz Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett a lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Békásmegyer, Újmegyeri tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Újpest-központ (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett a lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    11 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére