Megoldott

Nem világító lámpa - Csepel, Kossuth L. utca

Tisztelt Cím!

Helyszín: Csepel, Kossuth Lajos utca elnevezésű buszmegállónál lévő villanyoszlop
Probléma leírása: A lámpa és a rajta lévő gömbdísz nem világít
Megoldási javaslat: Kérem, javítsák a jelzett hibát!
Google Utcakép: https://www.google.hu/maps/@47.4348134,19.070724,3a,32.1y,207.92h,104.56t/data=!3m4!1e1!3m2!1sNLF369wkp8r0yX2KV1lb2Q!2e0

A bejelentésben szereplő problémák megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Budapest, 2014. December 05.

Köszönettel: Bardócz Csaba

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    A vények ismét kigyúltak! :)
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Bardócz Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett a lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Békásmegyer, Újmegyeri tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Újpest-központ (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett a lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    11 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére