Megoldott

Karácsonyi Égősor

Tisztelt Cím!

Helyszín: Csepel, Karácsony Sándor utca, (Sétáló utca)
Probléma leírása: A Csepeli Evangélikus Egyházközség temploma felől érkezve bal oldalt a második fán lévő égősornak egy része nem világít.
Megoldási javaslat: Kérem, javítsák a jelzett hibát!
Google Utcakép: -

A bejelentésben szereplő problémák megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Budapest, 2014. december 05.

Köszönettel: Bardócz Csaba

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Égősor javítva! :)
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Bardócz Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett a lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Békásmegyer, Újmegyeri tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Újpest-központ (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett a lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    11 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére