Megoldatlan

Ez egy úttest

Ez nem egy támfal, ez egy utca!
A terméskövek rendre kimozdulnak - miért is ne: 26 tonnás a szemetesautó, ami erre jár - és akár egy kisebb kutya is elfér a gödörban.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, XII. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Poczkodi Lajos hozzászólt a bejelentéshez.

    Félig megoldódott 2013. novemberben: aszfaltozták az utca felső részét, az alsó felére ígéret van még csak.
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület

  • Poczkodi Lajos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére