Megoldott

Nem működő világítás - Nádasdy u.-Kossut L. utca

Tisztelt Cím!

Helyszín: Kispest, Nádasdy utca - Kossuth Lajos utca kereszteződés
Probléma leírása: Az egyik lámpa kissé lehajlott és nem is világít
Megoldási javaslat: Kérem, javítsák a jelzett hibát!
Google Utcakép: https://www.google.hu/maps/place/Budapest,+N%C3%A1dasdy+u./@47.4442054,19.1380314,3a,21.8y,323.65h,106.03t/data=!3m4!1e1!3m2!1sRVNLRz8EsRWDT2JYxc7OLg!2e0!4m2!3m1!1s0x4741c2eae37de895:0x12f0702631a7e539

A bejelentésben szereplő problémák megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Budapest, 2014. november 29.

Köszönettel: Bardócz Csaba

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, XIX. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    A lámpa javítása megtörtént! :)
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Bardócz Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Közvilàgitàs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Széchenyi utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett a lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Békásmegyer, Újmegyeri tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Újpest-központ (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére