Megoldott

Gyűlölködő feliratok

Kérem, szíveskedjenek megtisztítani a gyűlölködő feliratoktól a menetrend táblát a Bakancsos utcánál!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 84

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Lemosták. Köszönöm!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére