Megoldott

Közvilágítás nem működik a Városmajor utcában

Anonim Járókelő

Több napja nem működik a közvilágítás a Városmajor utcában, a Csaba utca és a Magyar Jakobinusok tere közötti részen.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Városmajor u. 27a

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott, jelenleg működnek a lámpák, köszönöm!
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vibráló lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hauszmann Alajos utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Klauzál utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétesett betonozás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Könyves Kálmán körút (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére