Válaszra vár

Fa igény

Kérném, hogy II. kerületi Gábor Áron utca 61 szám elé, telepítsenek két vagy három fát az ősz folyamán, ezzel zöldebbé tenni a területet és javítani az utcaképet.

Kérem az illetékeseket intézkedjenek az ügyben.

Köszönöm!

Üdv, Fülöp Balázs

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Gábor Áron u. 61

Hozzászólások

  • Fülöp Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület

  • Fülöp Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Leaszfaltozott fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Gábor Áron utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pasaréti út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére