Megoldott

Nyitott led közvilágítás

Anonim Járókelő

honapok ota nyitva van, lehet le kene csukni

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Ángel Sanz Briz út

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    erre jartam.

    ugy latszik SZIGSZALAGGAL "megoldottak". ez komoly?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    wow, koszi az infot a tipusrol :)

    auchan a masodik kep hattereben, Graphisoft park bejarata kb
  • Miki Gyuri hozzászólt a bejelentéshez.

    Apró javítás, bár a lényeget tekitve édes mnidegy; ez TCL, azaz Nátriumlámpa! Sajnos a lámpatest tervezője nem kalkulált a "rohadék" széllel, mely a tető kialakításából fakadóak képes azt nemes egysze...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megdőlt lámpaoszlop 2.0

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szilke utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére