Megoldott

Hiányzó burkolat

Kérem, hogy az Örs vezér terei aluljáró „D” kijáratánál található hiányzó burkolatot pótolják mivel nem csak balesetveszélyes de a kihelyezett oszlopok nagyban zavarják az utasáramlást is!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Örs vezér tere

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére