Megoldatlan

Kátyú - XII. ker. Szendrő utca 44. előtt

Jókora kátyú az utcasarokhoz közel.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, XII. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Megvan még a kátyú?
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Jenet Erzsébet bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére