Megoldott

Nem világít

Anonim Járókelő

A 22. kerület, Pannónia utca 37-es szám előtti villanyoszlopon lévő lámpa hónapok óta nem világít (néha pislog), kérem cseréljék ki.
A kép ezúttal az Internetről van, remélem nem gond.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Pannónia u. 37
Nem világít bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kicserélték az izzót, köszönöm a közreműködést!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Az illetékes

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére