Megoldott

Ottfelejtett forgalomtechnikai eszköz

Kérem, hogy a Batsányi János út 1. (Szépségszalon) előtti ottfelejtett forgalomtechnikai eszközt szállítsák el!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Veres Péter út 42

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVI. kerületi Önkormányzat"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A Magyar Telekom Zrt már régen javította!
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Madártetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Újszász utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Macskatetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Újszász utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    macska tetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Egyenes utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére