Megoldott

Meteorbecsapódás

Vége az augusztusi meteorhullásnak. De ez a csodás giga nagy kráter itt maradt utána. Kérem, szíveskedjenek betömni, mert a fél biciklim eltűnt benne!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 29

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A "szakszerű" javítást láthatjuk.
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Igyekszem megnézni valamikor.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését a kátyúra vonatkozóan.
    Hivatalunk intézkedik az úthiba kijavításáról.
    A kivitelezés elvégzéséig kérjük szíves türelmét.

    Üdvözlettel:

    Sajtó és kommunikác...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    :-DDD Biztos ez volt az, ami miatt kihaltak a dinók...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Veszélyes, mély kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ruby Tamás
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdán kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nemes-Joo Anett
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Magyarhida utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére