Megoldatlan

Fa pótlása

Kérem az illetékeseket, hogy a II. kerületi Gábor Áron utca 38 szám előtt pótolják a kivágott fát.

Köszönöm!

Üdv, Fülöp Balázs

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Gábor Áron u. 38

Hozzászólások

  • Fülöp Balázs lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A II. kerülettől kapott információk alapján a tuskó miatt fa ültetése nem lehetséges.
  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület

  • Fülöp Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Zöldlomb utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kupeczky utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kullancsok elszaporodása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Glück Frigyes út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére