Megoldott

Kerékpárútra és járdára belógó lombok

A Szent Gellért rakparton a Szabadság hídtól nem messze északra két fa lombja is túlzottan benőtt a járdára, a kerékpárosok feje nekiütközik (Eurovelo 6 kerékpárút is egyúttal).
Kérjük a lombok visszavágását.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Raoul Wallenberg rkp. 6

Hozzászólások

  • Biciklis Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • v. k. hozzászólt a bejelentéshez.

    A fényképen szereplő két fát megmetszették.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Szent Gellért tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elpusztult fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Villányi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére