Megoldott

Égig érő gaz...

Hiába lett kiépített járda, hiába vágták ki a sok gyomfa akácokat: "sic transit gloria mundi..."

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Újlak u. 87

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Végre levágták a gyomfákat is... igaz elvinni már nem tudták/akarták...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Valahogy nem akar a környezet rendeződni... A zöldre cserélt szemetes alatt és körülötte ugyanúgy halmozódik a szemét!
    A megmaradt gyomfák (főleg az akác) uralják a szemétdombot...
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Az FKF jó ideje narancs helyett zöld színű szemeteseket telepít. Max ennyi változás lehet. :)
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    A szemetest kicserélték zöld színűre. (Ez jelent valami mélyebbet is? Netán más szolgáltató?!)
    Egyébként minden változatlan...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem tudom kik és hányan végezték el ezt a botrányos "rendcsinálást"... Az viszont tuti, hogy egy kecske különben elpusztította volna a felesleges gyomot (beleértve a gondosan kikerült gyomakácot is!)...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Lassan visszatér a megszokott feeling...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi Cila... ;)
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Régi lakó újra köztünk! :)
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Árok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bálint Baráz
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Megszaporodott szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Kaszáló utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére