Válaszra vár

Kiszáradt fa

A Topánka és Ady Endre utca sarkánál lévő benzinkút mellett áll egy kiszáradt fa.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Ady Endre u. 41

Hozzászólások

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet változatlan.
  • Németh Zs. visszajelzésére vár.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Bp. XX. Pesterzsébet Önkormányzata VGO hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Lakó! Köszönjük észrevételét! A bejelentést illetékességből a kerületi Szociális Foglalkoztatónak továbbítottuk.
  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Eperjes utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére