Megoldatlan

Régi kút

Az Ady Endre téren található egy régi, ma már nem működő kút. Amennyiben működésbe hozható, kérem tegyék rendbe, vagy létesítsenek helyére egy mutatósabb kutacskát.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Ady Endre tér 3153

Hozzászólások

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    A park felújításával ez is megoldódott!
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • XX. kerületi Önkormányzat Városgazdálkodási Osztályverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését.
    A bejelentésében szereplő kút sajnos nem hozható már működésbe.
    Megvizsgáljuk, hogy a későbbiekben milyen vízvételezési lehetőség alakítható ki az Ady End...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fatusók és kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Pozsony utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Losonc utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lomis tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Losonc utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére