Megoldott

Megrongálódott Petőfi Sándor utca

Kérem az illetékest, hogy a képen, illetve a megadott linken is tökéletesen kivehető, a Petőfi Sándor utca burkolatán létrejött nyomvájatokat mielőbb javítsa ki.
Még mielőtt leírnák, elhiszem, hogy nem erre a tengelyterhelésre lett tervezve az útburkolat, de akkor ez a mérnökök hibája, így az alapozás is javításra szorul.
A dolog különösen pikáns, hogy a megrendelő, V. kerületi önkormányzat előtt a legrosszabb az út állapota, mely folytatódik a József Attila utca után az Október 6. utcában is.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, V. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Ugyan kényelmetlennek érezte a válaszadást az V. kerület, de szerencsére a probléma azóta megoldódott.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.

  • Banovec Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére