Megoldatlan

Itt is adófizetők laknak. Útviszonyok az 500. utcában

Az 500. utcában is adófizetők laknak, akik a lakásaik megközelítését esőben és hóban, de még ilyen poros időben is balesetmentesen akarják elvégezni.
Mintha errefelé tényleg nem járna senki rajtuk kívül(?!)

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    A helyreállításhoz szükséges intézkedéseket megtettük. A kivitelezésig szíves türelmét kérjük.
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs vita! A csepeli Királyerdőben is adófizetők élnek!
    Igazából nem tudom az a rész mennyire van szem előtt, de én itt azt látom, hogy vannak kedvenc helyek és vannak olyan területek, amelyek nincse...
  • Dexter Sun hozzászólt a bejelentéshez.

    Csepelen Királyerdőben ennél sokkal rosszabbak is vannak, de persze remélem ez legalább megoldódik hamarosan.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úthibák az 517. utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    517. utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére