Megoldott

Kátyús út

Tele van kátyúval az utca.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 101

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Dobos Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Befoltozták.
  • Füleki Flavián lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

    Összesen négyszer lett kiküldve.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás. Kérem újra küldeni!
  • Hétfői Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újra küldeni!
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyre rosszabb...
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi változás.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyelőre semmi változás.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Egyre nagyobb kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Jászkisér utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Buziási utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú a kereszteződésben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Cinkotai út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére