Megoldott

Leesett kukák

A H5-ös HÉV vonalán lévő Aquincum nevű HÉV megálló szinte összes kukája az oszlop mellett a földön hever. Kérem ezek visszaszerelését!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Vonat u. 2

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Erdősi Mátyás hozzászólt a bejelentéshez.

    Szinte hihetetlen, de mindet visszaszerelték! Köszönöm!
  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Valamennyi HÉV vonalon nincsenek visszarakva a kukák ürítés után. Ennek oka egyfelől a trehányság, másfelől az, hogy nincs már mire visszarakni azokat.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Nyilván egyszerűbb leszedni és kiborítani, mint a zsákot cserélni. Utána "persze" elfelejti visszatenni. Kíváncsi vagyok, hogy végül fogják-e fixen rögzíteni.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV-HÉV Zrt.

  • Erdősi Mátyás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltört tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hév ajtaja

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Kaszásdűlő (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiíró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Békásmegyer (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére