Megoldott

Burkolat helyreállítás hiánya

A vízművek a vezetékcsere után elfelejtette helyreállítani az útburkolatot.
Kérem, jöjjenek vissza és fejezzék be rendesen a munkát!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Darázs Károly hozzászólt a bejelentéshez.

    Majd a fonódó! Az mindent megold!
  • Tófalvy Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A kátyút befoltozták ugyan, de félek, hogy ez nem lesz túl tartós
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Tófalvy Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére