Megoldott

XII. kerület, Hajnóczy József utca kátyú

Anonim Járókelő

A XII. kerület, Hajnóczy József utca végén (Krisztina krt. találkozása) található egy kátyú. Majdnem minden tél végén tavasz elején "kiújul" és elég rossz helyen is van mert ha a parkoló kocsik kijjebb állnak akkor kénytelen az ember belehajtani.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, XII. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú javítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tóth Zoltán
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Vas Gereben utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    életveszélyes kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Rácz Aladár út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Alkotás utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére