Megoldott

Parlagfű

Eyg nagy kolónia parlagfű... (Cinkotai út - Rákos-patak, a villanyoszlop tövében)

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Hozzászólások

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Az oszlop melletti parlagfű tenyészet eltűnt.
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Jól megbünteti persze! Aztán Te meg én, meg XY kifizetjük... s közben allergiásak is leszünk/vagyunk...
    Az Önkormányzat irtózatos tévedésben van. Azt hiszik, hogy ami parlagfű nincs a szem előtt, az n...
  • Kelemen Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    És vajon az Önkormányzat megbünteti saját magát?
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Mászóka sérülés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács István
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Gumiborítás hiba hinta alatt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács István
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Gyergyószentmiklós utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Belógó bokor

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Cinkotai út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére