Megoldatlan

A Rákos-patak mentén

A kerület egyik legszebb sétaútja nem túl sok törődést kap... Sok-sok pótlásra váró állva hal fa, ki nem űrített szeméttartók, le nem nyírt gyomok és parlagfűves partoldal...
Ha már van, gondozni is kell.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Hozzászólások

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    A Rákos-patak mentén lekaszálták már a gyomot, de sajnos a levágott gaz még ott van és elveszi a levegőt az alatta lévő növényektől...
  • Kelemen Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Érdekes, hogy eddig egy képviselőnek sem szúrt szemet ez az állapot, pedig vannak olyanok, akik járnak (futnak,bringáznak) erre.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük a hozzánk érkezett észrevételét. Rákosmente Önkormányzata a probléma megoldására a szükséges intézkedéseket megteszi.
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, sajnos így van. De képzeld el, hogy pld. mi lenne, ha az önkorményzati választás előtt azzal kampányolna valaki, hogy: lám tessék megnézni, 4 éve adtuk át és azóta csak szebb lett, a fák zöldeln...
  • Kelemen Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt nem lehet ünnepélyes keretek között átadni, így nem érdekel senkit.
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Mászóka sérülés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács István
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Gumiborítás hiba hinta alatt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács István
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Gyergyószentmiklós utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Belógó bokor

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Cinkotai út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére