Megoldott

Kátyú

Kátyú a Pasaréti úton, a Pénzügyőr pálya mellett. A kátyú közvetlenül egy fekvőrendőr után van, így nehezen észrevehető.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Pasaréti út 167

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Jó hír: kátyúzás volt ezen a szakaszon, kifejezetten jól sikerült, úgyhogy a probléma megoldódott!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Letelt a határidő, nem érkezett válasz, a kátyú egyre nagyobb.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Morzsolódás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gaal Gyula
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Törökvész út (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Óriás kátyú a fedél mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Virág árok (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére