Megoldatlan

Kondigép

A szabadtéri kondiparkban, a képen látható gépnek az alja nem elég széles. Ha homokkal szennyeződik, csúszós lesz, és emiatt könnyen lecsúszhat róla az ember lába. Egy nagyobb lábú ember már rá se tud állni. Kérem, hogy cseréljék nagyobbra a talp részét a balesetek elkerülése végett. A jobbra-balra mozgó gépről van szó. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest Aranylúd u. 74

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Mehet megoldatlanra.
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Fogok feltölteni olyan kondigépről képet. Szerintem még kerületen belül is van olyan.
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Illetékes!
    Igen, valóban le tudom törölni a homokot róla, ezt nem is kértem a bejelentésemben. Azt kértem, hogy cseréljék nagyobbra, mert alig fér el rajta az ember lába. Ugyanilyen kondigép
    ...
  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A kondi parkokat parkőreink hetente, kéthetente látogatják. Összeszedik a hulladékot, átnézik az eszközöket és por vagy épp sár mentesítik azokat.

    Az eszközök napi, akár naponta...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újra küldeni!
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez tényleg nagyon balesetveszélyes! Egyik nap is lecsúszott róla a lábam edzés közben. Majdnem leesetem.
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére