Megoldatlan

Hiányzó tábla

Hiányzik a tábla. Kérem, pótolják, vagy vigyék el az oszlopot!

Probléma helyszíne
Budapest Aranylúd u. 84-86

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újra küldeni!
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kopott padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Pázmány Péter sétány (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére