Megoldatlan

Úthibák

Csak a szokásos tél utáni úthibák a Bélavár utcában.

Probléma helyszíne
Budapest Bélavár u. 61

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Sélley Szabolcs visszajelzésére vár.

  • K. Edina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Rákosmente Sajtó hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését a kátyúkra vonatkozóan.
    Hivatalunk intézkedik az úthibák kijavításáról.
    A kivitelezés elvégzéséig kérjük szíves türelmét.

    Üdvözlettel:

    Sajtó és kommunik...
  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Sélley Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sorminta

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    CSomafalva utcai kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Csomafalva utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére