Megoldott

Felsőbánya utcai kráter

Az utca szélességének legalább 60%-át elfoglaló mély kátyú a Felsőbánya utcában.

Probléma helyszíne
Budapest Felsőbánya u. 5

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • K. Edina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sélley Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott
  • K. Edina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Rákosmente Sajtó hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését a kátyúra vonatkozóan.
    Hivatalunk intézkedik az úthiba kijavításáról.
    A kivitelezés elvégzéséig kérjük szíves türelmét.

    Üdvözlettel:

    Sajtó és kommunikác...
  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Sélley Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sorminta

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    CSomafalva utcai kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Csomafalva utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére