Megoldatlan

Kőoszlop

Van egy kőoszlop a sarkon. Valószínűleg már többen neki mehettek, mert valaki tett rá egy láthatósági mellényt. Kérem, hogy ezt a balesetveszélyes kődarabot vigyék el, és tegyenek a helyére valami jobban látható oszlopot!

Probléma helyszíne
Budapest Bulyovszky u. 31

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás.
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Közrend"-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig ilyen.
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Eddig semmi változás.
  • S-N Szabolcs elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Rákoshegy vá.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bándi Ágnes
    Petőfi utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Zebra hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kocsis Sándor út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Forgalomlassítás kérése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kocsis Sándor út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére