Megoldott

padok ülés és támla nélkül III.

Naív voltam, amikor úgy hittem az ülés ás támla nélküli pad teljesen lefedi a használhatatlan padok halmazát.
Ma délután viszont majdnem porul jártam, mert ha nem veszem észre, hogy gonosz kezek a pad ülésfelületének közepén tetemes lyukat vájtak (látszik a föld!), akkor leülve, az így meggyöngített pad aligha vislete volna el a súlyom!
ui.: egyébként a tér ezen a részén két pad van, ám azon -az egyébként szerintem leggyakrabban használt- gyalogút mellett, amit az önkormányzati képviselő nem minősített a száraz lábbal átkelésre érdemesnek... ;)

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Hozzászólások

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták, szép és piros... (mindkét pad)
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Mászóka sérülés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács István
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Gumiborítás hiba hinta alatt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács István
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Gyergyószentmiklós utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Belógó bokor

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Cinkotai út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére