Megoldott

III. kerület Farkastorki út 7. sz. szemközt kiszáradt fák

Anonim Járókelő

Tisztelt III. kerületi Polgármesteri Hivatal!

Amennyiben a fák valóban kiszáradtak, közlekedésbiztonsági megfontolásból kérjük kivágásukat!

Köszönettel:

Farkastorki út 16. sz. lakók

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Farkastorki út 6-10

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészült, köszönjük!
  • K. Edina elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezek a fák száradtak ki.
  • Járókelő Admin elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Leamortizálódott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hévizi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Gyalogútra dőlt kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére