Megoldott

Betört villanypózna takarófedél Döbrentei tér

Az Erzsébet híd budai lábánál az egyik lámpaoszlopon lévő takaróajtó be van törve.
A Rudas Gyógyfürdő villamosmegállóval szemben, a rakparti oldalon a zebrától 5 méterre lévő oszlop.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Döbrentei tér 9

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt időközben lefedték, ma láttam.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • K. Edina elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Utcai lámpa.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kiss László
    Szentháromság tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Utcai lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kiss László
    Szentháromság tér (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére