Megoldatlan

Hiányzó hinta

Az egyik hinta hiányzik. Kérem, hogy pótolják! Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Kontyfa u.

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldatlan.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi nem történt.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi változás.
  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig hiányzik.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elkorhadt padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szabó Zoltán
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Szent Korona útja (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kidőlt, megsérült fák pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Szerencs utca (XV. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Pestújhelyi út (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére