Megoldott

Kettétört fa

A XVII. kerületben, a Rákos-patak mentén kettétört egy hatalmas fa. Pont arra a részre dőlt, ahol gyalogosan lehet közlekedni a patak parton.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Tóimalom u.

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az eredeti kép díjnyertes művészfotónk is beillik!
  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A ketté tört fát kivágták. A nagy részét el is szállították.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sérült ülőpad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Belvíz probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Ferihegyi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére