Megoldott

Koszos szökőkút

Előzmény: http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/1423/pusztulasra-itelt-szokokut

Sajnos, amióta újra működik, nem tisztítják rendszeresen. Most már nagyon piszkos a vize, nem túl szép látvány.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát ez a tisztítás nem sikerült tökéletesre, sok homok maradt a medence alján, bár így is szebb, mint volt.
    Ne legyünk telhetetlenek, megoldottra állítható a bejelentés.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Csalma utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Reklám közlekedési táblán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Halott galamb

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére