Megoldott

otthagyott építési kordon

Már több mint egy hete minden munkát befejeztek közműjavítás után, de az építkezést elzáró kordon elemeinek egy részét még mindig nem szállította el a kivitelező. Az Andrássy út 52. épület Eötvös utca felőli oldalán több kupacban ott vannak a járdán ezek a kordonoszlopok és lécek.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Andrássy út 54

Hozzászólások

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez egy jó kérdés. A terelők alapján úgy néz ki, hogy nem a BK volt az illetékes, áttettem egyébre.
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintetek itt ebben a konrét esetben végül ki vagy mi oldotta meg az ügyet? Választalan bejelentések önmegoldódásakor kinek jár a jópont?
  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték végre a cuccost.
  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Máig ott van a cucc a járda szélén.
    Járókelősök! Fel tudnátok hívni ezeket a Ráczékat? A levelezgetéssel ugyanis nem értek el semmit. Már ha a megoldás a cél...
  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    A deszkákon "Rácz és Társa Kft" felirat szerepel. Ők biztosan tudják, hogy miként kerültek ki és maradtak ott az oszlopaik és deszkáik...

    https://aranyoldalak.hu/epites-felujitas/foeldmunkak/racz-es-tarsa-kft2.htm
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • P Antal hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Edina! Sajnos nem tudom megmondani, annyival tudom kiegészíteni, hogy az Andrássy út 52. körül teljesen, és kis részben az Oktogon tér 4. előtt bontották fel a járdát és ástak le a munkálatok során.
  • K. Edina hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő, lehet tudni pontosan milyen közmű javítás volt? Enélkül nehezebb kideríteni ki a kordon illetékese. Köszönjük. Admin.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • P Antal bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhajlott parkoló tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Bajcsy-Zsilinszky út (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Eldőlő oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    II. Rákóczi Ferenc utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére