Megoldatlan

Száraz ivókút

A XXII. kerületi Bartók Béla úti lakótelepen a két legforgalmasabb játszótéren van egy-egy ivókút. Az iskolai szünet kezdetén kértük az önkormányzattól, hogy helyezzék üzembe az ivókutakat.
Egy hónap telt el azóta, volt néhány kánikulai nap, de az ivókutak még mindíg szárazon állnak.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, XXII. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • Schmidt János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Térdig érő fű és gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Háros utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére