Megoldott

El nem szaállított faágak a sétány mellett

A Dagály Sétány mellé ´helyezték el pár hete ezeket a faágakat. Tobbszor írtam/hívtam az onkormányzatot, de még nem kerult elszállításra.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dagálysétány utca

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • P Claudia hozzászólt a bejelentéshez.

    Házunk kertésze elszállította végül a faágakat.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • P Claudia bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére