Megoldatlan

Magára hagyott gödrök és facsemeték (?)

Cirka két hete ásták ki a gödröket a fáknak és hagyták itt ezeket a kórókat mellettük. Nem tudom mi volt a céljuk a faültetés nyilván nem. Mik ezek a kórók? Miféle kertészkedés ez???

Gyerekek és járókelők által sűrűn járt terület, ez így nagyon veszélyes is.

Kérem azonnali intezkedésüket. Gondolom már belátták, hogy ez így semmire nem jó, temessék már be végre ezeket a lövészállásokat!!!!!

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Gazdálkodó út 29
Magára hagyott gödrök és facsemeték (?) bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Matók Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk! Történt fejlemény a bejelentéssel kapcsolatban?
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Letört veszélyes ágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Palota Holding Zrt.
    Nádastó park (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Meghalt a fa

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XV. kerület Palota Holding Zrt.
    Vácrátót tér (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére