Megoldott

nincs világítás

Anonim Járókelő

XI. Torbágy utca 5 ,6 ,7 mögötti lámpaoszlopok nem vílágítanak.
7es szám elött is van egy az sem ég. Tehát 4 oszlop nem jó.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Torbágy u. 4
nincs világítás bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    megcsinálták

    köszönjük
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Az illetékes

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére