Megoldatlan

Fekvőrendőr

Az első képen látható "műtárgy" egy fekvőrendőr szegmense, amit vagy kiszereltek vagy egy kerék forgatott ki.
Mindenesetre a darab még megvan és a második képen láthatóan nincs is messze az eredeti helyéről, így akár vissza is lehetne szerelni....

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    273 nap óta nincs válasz...
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Újraküldve!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Fejlemény nincs és az illetékesek is 269 napja hallgatnak csendben...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldatlan ez, akárcsak a többi...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Negyedév alatt sem történt semmi...
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Újraküldtük.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    A meg nem történt fejleményekről tudok beszámolni a mellékelt képen...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Átmenő forgalom lassítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Bocskai István utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Fekvő rendőr igénylés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Várallyay Linda
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Kecskefűz utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Áramütés veszélye

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ferihegyi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére